Klienci

  • 7pr.com.pl – Doradztwo w zakresie budowy i dalszego rozwoju korporacyjnego serwisu WWW ze szczególnym uwzględnieniem kwestii wyszukiwania treści w wyszukiwarkach internetowych, zwiększenia czasu przebywania na witrynie, zmniejszenia współczynnika odrzuceń oraz zmniejszenia kosztów związanych z utrzymaniem serwisu.
  • amazonka.pl – Doradztwo w zakresie widoczności sklepu internetowego w sieci; Opracowanie propozycji mających na celu zwiększenie trafficu generowanego do strony sklepu z uwzględnieniem zwiększenia konwersji e-commerce i zmniejszenia współczynnika odrzuceń.
  • casinospoland.pl – Doradztwo w zakresie widoczności serwisu internetowego w sieci; Opracowanie propozycji mających na celu zwiększenie trafficu generowanego do strony sklepu z uwzględnieniem poprawy parametrów wizyt poprzez zmniejszenie współczynnika odrzuceń i wydłużenie czasu wizyty.
  • sklep.napieraj.pl – Audyt rozwiązań backofficeowych sklepu internetowego wraz z wyznaczeniem kierunków rozwoju gwarantujących obniżenie zmiennych kosztów obsługi transakcji; Opracowanie propozycji mających na celu zwiększenie trafficu generowanego do strony sklepu.
  • vin-de-siecle.pl – Doradztwo w zakresie widoczności sklepu internetowego w sieci; przeprowadzenie analizy konkurencji; przeprowadzenie analizy usability serwisu; Opracowanie strategii budowania marki dla serwisu.